برگزاری اولین گردهمایی جامعه اکوتوریسم کشور در شاهرود

انتشار خبر: ۱۳۹۳/۱۰/۲۸ | بازدید خبر: 3252

اولین گردهمایی جامعه اکوتوریسم کشور از بيست و دوم تا بيست و چهارم بهمن ماه امسال در محل روستای ابر شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان،حمیدرضا حسنی رئیس اداره ميراث‌فرهنگي شاهرودگفت:بازدید از مجموعه آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی، تاریخی بسطام، رمل‌های ماسه ای کویر چاه جام، ارتفاعات پوشیده از برف جنگل ابر و دالان بهشت،  موزه تخصصی آب و برگزاری نشست‌های تخصصی در ارتباط با مسائل زیست محیطی و حفاظت از عرصه‌های طبیعی از جمله برنامه‌های این گردهمایی است.

حسنی گفت: تجلیل از فاتحان قله‌های مرتفع جهان و یادمان قهرمانان درگذشته کوهنوردی و شهدای عرصه محیط زیست از ديگر برنامه‌هاي گردهمايي جامعه اکوتوریسم کشور است.

 این گردهمایی توسط دفتر خدمات مسافرتی هیرکان سفر با همکاری هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و شهرستان شاهرود،ماهنامه سیاحت و سفر، شبکه تشکل‌های زیست محیطی استان، فصلنامه کوه و مؤسسه طنین طبیعت تیرگان برگزار می‌شود.

رئیس اداره ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري شهرستان شاهرود گفت: علاقمندان براي ثبت نام و شرکت در این گردهمایی می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.hirkantour.com  مراجعه كنند.

 

 

برگزاری اولین گردهمایی جامعه اکوتوریسم کشور در شاهرود

 

 

 

میزان اهمیت
توضیحات
ثبت گزارش