نمایشگاه جاذبه‌های کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود

انتشار خبر: ۱۳۹۳/۱۰/۲۴ | بازدید خبر: 1145

نمایشگاه عکس از توانمندی ها و ظرفیت‌های  استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه صنایع دستی ،گردشگری و میراث فرهنگی  در مجلس شواری اسلامی برگزار می شود.

 محمود باقری با اشاره به اینکه مکان‌های گردشگری وتفریحی استان زبان زد گردشگران و مسافران است و همین مسئله باعث افزایش روز به روز گردشگران در این استان شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: درایام تعطیلات نوروز و تابستان همواره شاهد هجوم عظیم گردشگران به استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم. 

وی اظهارکرد: این استان در دامنه‌های زاگرس واقع شده و ازاستان‌های زیبای ایران بوده که با داشتن جاذبه‌های مختلف طبیعی و تاریخی نیازمند معرفی بیشتر در کشور است.

 کهگیلویه و بویراحمد ۶۷۰ جاذبه طبیعی، ۳ هزارجاذبه گردشگری و ۲ هزار و ۳۳۰ جاذبه تاریخی دارد و هفتمین استان هدف گردشگری است.

وی ادامه داد : تلاش  داریم شیوه زندگی عشایر در استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از شیوه‌های جذاب سبک زندگی است رودها،  جنگل‌های متراکم، تنوع آب وهوایی،  چشمه‌سارها وآبشارهای روان و دیدنی کلکسیونی از جاذبه‌های طبیعی را به نمایش گذاشته است با برگزاری نمایشگاه در قالب عکس آنها را بیشتر معرفی کنیم.
این نمایشگاه عکس توانمندی های استان در هفته اول اسفند 93 در مجلس شواری اسلامی با کمک نمایندگان استان در مجلس شواری اسلامی برپا می شود.

 

 

 

نمایشگاه جاذبه‌های کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود

 

 

 

میزان اهمیت
توضیحات
ثبت گزارش